У єдності сила..  День Соборності 2021 рік..

Дата: 21.01.2021 17:00

У єдності сила..  День Соборності 2021 рік..

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися!

Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Сьогодні відбулося покладання квітів до пам‘ятного знаку — стрілецького хреста «Борцям за волю України», встановленого на честь генерал-хорунжого Української Народної Республіки Петра Самутіна та борців за незалежність нашої держави всіх часів.

Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.

Бажаю всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!