У Ташанській громаді відбулася виїзна нарада під головуванням начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Олексійовича Дяченка та голів територіальних громад Бориспільського району, також були запрошені керівники бюджетоутворюючих підприємств нашої громади: керівник фірми "Ерідон" Сергій Вікторович Кролевець, заступник з агропромислового бізнесу фірми "Ерідон" Володимир Григорович Яковчук, директор ТОВ "Маіс" Антон Олексійович Артеменко, директор ПП "Земля Переяславщини" Олександр Григорович Ярема, директор ПП "Євросем" Володимир Іванович Семинога, директор ПП "Соснова" Юрій Іванович Павлушко.

З присутніх на виїзній нараді був присутній голова Бориспільської районної ради Мотрич Антон Сергійович.

В порядку денному було розглянуто звіт сільського голови Василя Петровича Вовчанівського про роботу Ташанської громади. Руслан Олексійович розглянув питання про хід виконання робіт із облаштування захисту об’єктів системи водопостачання, водовідведення, теплопостачання, газопостачання, електропостачання та інших об’єктів систем життєзабезпечення на території громад Бориспільського району.

В рамках робочої наради присутні мали змогу ознайомитися та побачити на власні очі підприємства Ташанської громади та Малокаратульську початкову школу.

Вдячні голові райдержадміністрації Руслану Олексійовичу Дяченку за започаткування нової традиції обміну досвідом, адже саме під час такого живого спілкування народжуються нові ідеї!

Разом до Перемоги!