ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА ЇХНІМ СІМ'ЯМ

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА ЇХНІМ СІМ'ЯМ

                                                  ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА ЇХНІМ СІМ'ЯМ Ця збірка презентацій присвячена питанням психологічної підтримки та відновлення військовослужбовців, ветеранів та їхніх сімей. Основні теми включають підготовку військових психологів, сучасні методи роботи з травмами, впровадження мультимодального підходу до лікування, та обмін досвідом з провідними фахівцями. Презентації висвітлюють важливість комплексного підходу до ментального здоров'я, що охоплює як індивідуальну терапію, так і соціальну реабілітацію. 

Публікація «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

Публікація «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

Публікація «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України» «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України / Рибак В. ГО «Вектор прав людини» – Київ: ТОВ «Вістка», 2024. – 80 с. До публікації увійшли матеріали експертів(-ок) проєкту «Допомога допомагаючим»: Наталя Підкалюк, Руслана Руденко, Лілія Олійник, Джошуа Креймаєр та учасників(-ць) проєкту «Допомога допомагаючим»: Марина Сивець, Владлена Петрик, Наталія Отрощенко, Юлія Курило, Ігор Коцюба, Вікторія Буланцева, Тетяна Головань, Алла Войтина.   Публікація стане в нагоді психологам(-гиням), психотерапевтам(-кам), представникам(-цям) медичної спільноти, соціальним працівникам(-цям), адвокатам(-кам), юристам(-кам), медіаторам(-кам), представникам(-цям) представникам українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, дослідникам(-цям) та всім зацікавленим.   Для довідки. Проєкт «Допомога допомагаючим» реалізовується ГО «Вектор прав людини» за фінансової допомоги Європейського Союзу в межах Програми «Стійкість». Програми «Стійкість» — це 30-місячний проєкт, який фінансується Європейським Союзом і виконується ERIM (Equal Rights & Independent Media) у партнерстві з Black Sea Trust, Фондом Східної Європи, Фондом Домів Прав Людини та Будинком Прав Людини в Тбілісі. Проєкт спрямований на посилення стійкості та ефективності постраждалих від війни ОГС та учасників(-ць) громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні ЗМІ та правозахисників(-ць).

Підтримка працевлаштування для осіб віком 50+: Державні програми та ініціативи в Україні

Підтримка працевлаштування для осіб віком 50+: Державні програми та ініціативи в Україні

                                                Підтримка працевлаштування осіб віком 50+: Державні програми та ініціативи в Україні Міністерство економіки України надало детальну інформацію щодо державних програм, спрямованих на підтримку працевлаштування осіб старшого віку. У відповідь на запит Міністерства соціальної політики України було висвітлено ряд важливих аспектів, які стосуються працевлаштування осіб віком 50+.