Триває розробка сайту, на якому буде карта поховань усіх військовослужбовців та їхні історії

☝️На карті відображатимуться поховання на території всієї України. А також інформація про кожного похованого бійця: місце служби та загибелі, коротка історія життя.

Почалися підготовчі роботи на першу чергу поховань. Будівництво планують розпочати 1 червня.

Перший етап — це заїзд до НМВК, площа перед заходом на сам комплекс, площа для проведення церемоніалу та перший сектор поховань.

Нещодавно уряд затвердив місце розташування НМВК. Комплекс з'явиться на двох ділянках у Гатненській громаді Фастівського району Київської області. Він, окрім кладовища, включатиме центральну алею, музей, адмінбудівлі, центральну площу, меморіал, крематорій тощо.