Виплата допомоги проводиться без звернення особи до Всесвітньої продовольчої програми ООН чи до Пенсійного фонду України.

Перелік одержувачів виплат визнається з урахуванням інформації, що міститься в базах даних Пенсійного фонду України.

Право на отримання додаткової грошової допомоги мають пенсіонери, які відповідають таким умовам:

● отримують пенсію в розмірі меншому за 3250 грн;
● проживають на територіях активних або можливих бойових дій;
● не отримували з 1 березня 2023 р. додаткових грошових виплат від міжнародних організацій та / або допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

❗️Наразі виплата додаткової грошової допомоги здійснюється пенсіонерам, які проживають у: Дніпропетровській; Донецькій; Запорізькій; Луганській; Миколаївській; Сумській; Харківській; Херсонській; Чернігівській областях.