Питання створення комфортних місць для проживання та працевлаштування ВПО розглянули під час засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при КОВА.

Фото без описуФото без опису

Засідання відбулося за участі Віцепрем’єр-міністра ‒ Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

На Київщині зареєстровано майже 328 тис. ВПО.

Найбільша кількість перемістилась із Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської областей.

Пріоритетом залишається забезпечення людей житлом. Вже створено 32 місця тимчасового проживання. Тут мешкають понад 4,4 тис. ВПО.

За підтримки благодійників реконструювали гуртожитки у Богуславі, Сквирі, Михайлівці-Рубежівці, Томашівці.

«Переобладнуємо нежитлові приміщення у комфортні оселі. В Славутичі УВКБ ООН допомагає перебудувати старе приміщення поліклініки в житло. За кошти обласного бюджету закупили 50 квартир на суму понад 110 млн грн для ВПО», – додав Руслан Кравченко.