Як повернутися до життя? Де шукати допомогу? З чого починати відновлення? На ці та багато інших питань дають відповіді наші проєкти:

🔹Реінтеграція у професійне життя – проєкт з підтримки ветеранів у професійній сфері;

🔹Міст підтримки та розуміння – програма реінтеграції військових, ветеранів та демобілізованих в мирне життя;

🔹Толерантна розмова – програма взаємодії, психологічної підтримки та розуміння;

🔹Юридична допомога: підтримка ветеранів та їх сімей.

☝️Детально про втілення заходів у межах вищевказаних проєктів розповів на засіданні Арутюн Папоян.

Професійна, психологічна та юридична підтримка ветеранів і їх родин — основні напрямки роботи команди ГО «Від села до міста» на даному етапі. І це не пусті балачки, ми вже працюємо у цих напрямках і маємо позитивні результати.

Післявоєнне відновлення, сприяння послідовному розвитку громад задля підвищення якості життя мешканців – наша стратегічна ціль, до якої ми також впевнено крокуємо.