✅137 внутрішніх переселенців отримали ваучер на навчання за спеціальностями «Кухар», «Психологія», «Соціальна робота», «Медицина», «Архітектура та містобудування», «Фізична терапія», «Ерготерапія», «Агрономія», «Фармація».

✅724 внутрішньо переміщені громадяни були залучені до суспільно корисних робіт проєкту «Армія відновлення» для виготовлення маскувальних сіток, ремонту військового одягу та амуніції, робіт із виготовлення окопних свічок.

✅68 ВПО отримали мікрогрант на створення або розвиток власної справи.

✅524 роботодавці отримали компенсацію ЄСВ за працевлаштування 864 ВПО.

🙋‍♀️🙋‍♂️Для тих, хто шукає роботу у Бучанському районі

✅Для вас є надійний помічник!

🔎Регулярно публікуємо вакансії різних напрямків та рівнів складності, щоб ви могли знайти оптимальний варіант для себе.

Приєднуйтесь до нашого каналу та знайдіть свою роботу у Бучанському районі швидко та зручно.