Фото без опису

Профорієнтація та професійне навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці

 

24,5 тисяч осіб з початку цього року  було охоплено профорієнтаційними послугами Київської обласної служби зайнятості.

Зокрема, фахівці центрів зайнятості тісно співпрацюють зі школами, де  проводяться для учнівської молоді індивідуальні та групові профконсультації з метою формування у дітей реального погляду на вибір майбутньої професії.

У центрах зайнятості профорієнтаційні послуги надаються усім соціальним групам та віковим категоріям осіб, які звертаються за допомогою в працевлаштуванні.

Також служба зайнятості організовує професійне навчання безробітних. Таке навчання організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості особи, якщо людина вирішила зайнятися  підприємницькою діяльністю. Професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних спрямовані на здобуття та удосконалення їх професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Професійне навчання за сприяння обласної служби зайнятості з початку року проходило 442 особи з числа зареєстрованих безробітних, з них:


 - 105  осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;
 - 21 особа з інвалідністю;
 - 35 вимушено переміщених осіб;
 - 121 особа із числа молоді до 35 років.

Більше інформації щодо стану ринку праці Київщини та заходів для на наших клієнтів на:

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/.

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi