17.08.2023 року у приміщенні ЦНАПу виконавчого комітету  Ташанської сільської ради відбулася зустріч з працівником Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості та жителями громади.

Під час зустрічі Тетяною Анатоліївною було обговорені питання про  інформаційно-консультаційні послуги, щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;  інформацію про наявні актуальні вакансії та  ознайомлення   з активними програмами зайнятості, а саме порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу та з  порядком отримання ваучера.

Працівник центру зайнятості надав консультацію по всіх питаннях ВПО Маляревській Марії Василівні та тимчасово не працюючому Фірге Станіславу Станіславовичу.