Благодійний Захід для дітей та вчителів, концерт відомої української заслуженої артистки України Олени Білоконь, і несподіваним сюрпризом та з теплотою сердець наприкінці свята звернулася волонтерка (медичний волонтер) позивний Люся «Кацо», яка окрім того, що допомагає військовим з питань медичної допомоги, ще є відомим художником-скульптуром, разом зі своїми побратимами військової частини А 7374, 241 бригади, 1 роти, відвідали свято для того, щоб подякувати за придбаний лафет-трейлер, який буде служити для перевозки поломаної техніки в «гарячих» точках України. Кошти на придбання лафету надав Керівник групи агропідприємств компанії «Ерідон» - Володимир Григорович Яковчук. Пані Люся подарувала дві ікони, намальовані нею особисто, з повагою до керівника громади Василя Петровича Вовчанівського, який знайшов даний лафет та швидко направив його до місця призначення тим, хто його справді потребує. Кілька днів не було у місці ротації позовної «Кацо», але коли вона повернулася, то була здивована, що побачила лафет, про який вони мріяли уже давно.

Зі слізьми на очах вона подарувала свої картини голові громади та наголосила на тому, що війна закінчиться тоді, коли кожен буде намагатися працювати на повну та допомагатиме ЗСУ наближати перемогу!