15 червня 2023 року в будинку культури Ташанського ОТГ  було проведено свято обдарованих дітей « Майбутнє творимо сьогодні» за участі Заслуженої артистки України Олени Білоконь. Всі кошти, які були зібрані під час благодійного концерту « Все буде Україна» на ЗСУ, за ініціативи  сільського голови Вовчанівського Василя Петровича , були передані пораненому воїну с.Ташань, Пікулю Олександру Анатолійовичу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

За обставин: безпосередньої участі військовослужбовця у бойових діях під час  захисту Батьківщини, а саме: виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Благодатне Бахмутського району Донецької області у результаті ворожого танкового обстрілу, під час відбиття збройної агресії Російської Федерації проти України та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, введеного відповідно до Указу Президента України №64/2022 від 24.02.2022 року « Про введення воєнного стану в Україні» та Захисту Батьківщини відповідно до Указу Президента України №71/2022 від 24.02.2022 року « Про використання Збройних Сил України та інших військових формувань» Поранення не повязане з вчиненням кримінального та адміністративного правопорушення, не є наслідком вчинення дій в стані алкогольного сп'яніння ,під час отримання поранення перебував в засобах індивідуального захисту (кевларовий шолом, бронежилет).

Дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини!

Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми - непереможні!

Слава Україні! Героям слава!