Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України ( далі – Мінреінтеграції) спільно з Центром прав людини «ZMINA» та Державною міграційною службою України  за сприяння Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Україні,  забезпечили друк плакатів  в форматом  А3  з короткою інструкцією щодо оформлення паспорта громадянина України ( ID – картки), паспорта громадянина України для виїзду закордон (закордонного паспорту).

До Київської обласної державної  адміністрації надійшло (Київської військової адміністрації ) далі (КОДА /КОВА)  доручення  Мінреінтеграції щодо розповсюдження вищезазначених  друкованих матеріалів, зокрема у центрах надання адміністративних послуг.

Ташанська територіальна громада отримала друковані матеріали для  інформування внутрішньо переміщених осіб  та розмістила у центрі надання адміністративних послуг.