На днях  наша громада  отримала гуманітарну  допомогу від Бориспільської районної  державної  військової адміністрації. З  наявної гуманітарної  допомоги  виділено   сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб, та інших вразливих верств населення Ташанської громади.

В умовах воєнного стану гуманітарна допомога є не лише показником ефективності, а й життєво  необхідною допомогою та підтримкою, зокрема малозабезпечені пенсіонери, багатодітні сім'ї, внутрішньо переміщених осіб,  яких війна змусила покинути свої домівки.

Сьогодні 26 квітня 2023 року вже вкотре Бориспільська районна  державна  військова адміністрація підтримує харчовими продуктами переселенців, які знайшли прихисток в Ташанській громаді. Цього разу було передано понад 500 кг макаронних виробів, 80 банок консерви м'ясної курки, 100 банок консерви м'ясної свинини, 72 банки консерви м'ясної свинини.

Висловлюємо вдячність  за підтримку й допомогу для внутрішньо переміщених осіб у цей скрутний час.

Так, зараз, під час війни, усім дуже важко, проте все це тимчасово: перемога поверне нам спокійне, мирне життя! Ми сильна нація! Все буде Україна!