1850 роботодавців Київщини подали до служби зайнятості інформацію про наявність більше 4000 вакансій з початку 2023 року.

Фото без опису

         Впродовж січня-березня 2023 року 1850 підприємств, установ та організацій Київщини подали до служби зайнятості 2000 пропозицій роботи.

Послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися більше 18 тисяч громадян. 

         Найбільше вакансій було зосереджено на підприємствах переробної промисловості (22,6%), торгівлі та ремонту (16,6%), у сільському, лісовому та рибному господарстві (11,2%), в установах державного управління й оборони (9,6%), та  у сфері охорони здоров`я (8,3%).

         Роботодавці шукали робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, фахівців, професіоналів, кваліфікованих робітників з інструментом, керівників і службовців, працівників сфери торгівлі та послуг, а також працівників найпростіших професій.

         Станом на початок квітня 2023 року кількість актуальних вакансій склала майже 2000 одиниць.

        

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

 на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/.