Фото без описуПрограма «Погосподарський облік» призначена для оперативного внесення відомостей про житловий фонд на території громади, якісного обліку наявних земельних ділянок, сільськогосподарської техніки та іншої інформації, необхідної для формування книги погосподарського обліку.

«Погосподарський облік» забезпечує ведення радами електронної погосподарської книги, що дає можливість переглядати і редагувати збережені дані, оперативно групувати інформацію, готувати потрібні аналітичні звіти.

Програма «Погосподарський облік» повністю позбавляє від ведення громіздкої паперової книги погосподарського обліку, і відповідно розгружує спеціаліста від паперової роботи.

Програма «Погосподарський облік» і автоматизує процеси формування та видачі понад 15-ти видів довідок, значно спрощує процес підготовки статистичних звітів та в загальному формує якісне інформаційне середовище на місцях.

Основний функціонал програми «Погосподарський облік»:

Ведення реєстру об ҆єктів погосподарського обліку;

Ведення обліку осіб, яким надано земельні ділянки;

Ведення обліку сільськогосподарської техніки та худоби;

Формування статистичних звітів про кількість об ҆єктів погосподарського обліку та      житловий фонд місцевої ради;

Облік документів;

Формування довідок.

«Погосподарський облік» є незамінним інструментом для аналізу податкового потенціалу органів місцевого самоврядування та базою для роботи з комп ҆ютерними програмами «Місцеві податки з нерухомості» та «Реєстр територіальної громади».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису