Адміністративні послуги соціального характеру є одними з найбільш витребуваних серед населення і органи місцевого самоврядування мають про це пам’ятати. Незважаючи на безоплатний характер надання, ці послуги обов’язково мають бути доступними у ЦНАП, адже пов’язані з багатьма життєвими ситуаціями, за якими більшість громадян звертається упродовж життя. Також їх потребують багато вразливих груп населення. При цьому, інструменти і моделі інтеграції цієї групи послуг застосовуються залежно від особливостей відповідного органу місцевого самоврядування та бачення найоптимальнішого способу їх надання через ЦНАП. Пріоритетом, при цьому, є максимальна зручність і доступність для громадян.
По  Ташанській громаді збором інформації, обробці, прийому громадян по різних питаннях і в тому числі питання соціального характеру займаються адміністратори по старостинських округах.

1.Сіверська Оксана Леонідівна – с. Ташань.

2.Руденко Любов Миколаївна - адміністратор Горбанівського старостинського округу.

3.Косинська Надія Вікторівна – адміністратор  Денисівського старостинського округу.

4.Гора Валентина Іванівна – адміністратор  Виповзького старостинського округу.

5.Сіцінська Олена Миколаївна – адміністратор Полого – Вергунівського старостинського округу.

6.Каплюк Аліна Миколаївна – адміністратор Улянівського старостинського округу.

7.Гаврілова Олена Іванівна – адміністратор Помоклівського старостинського округу.

8.Мартишко Яніна Григорівна – адміністратор  Малокаратульського старостинського округу.