У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Виконавчий комітет Ташанської  сільської ради висловлює щиру подяку представнику храму Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» настоятелю протоієрею Роману Музика та священнику Михайлу Юрченку за надану допомогу мешканцям громади, а саме, дитячий одяг, взуття, м'які іграшки. 17 дітей громади до річного віку отримають допомогу яка була неодноразово  привезена до Ташанського центру обслуговування пенсіонерів та інвалідів.

Слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю.