Цивільний фронт кожного українця: зберігати спокій і дбати про свою безпеку. Ворог намагається посіяти паніку та дестабілізувати ситуацію. Тому важливо знати про те, що ми можемо зробити в надзвичайних умовах і бути готовими до будь-яких викликів. Тримаємо Цивільний Фронт Київщини: зберігаємо спокій, довіряємо лише офіційним джерелам інформації, підтримуємо один одного та дбаємо про власну безпеку!

      У разі можливого відключення електроенергії або опалення для жителів Ташанської ОТГ підготовлені 8 пунктів обігріву н
а час осінньо-зимового періоду, які будуть життєво необхідні. Очікується, що ця зима буде складною, тож вкотре закликаємо жителів громади не зволікати, а підготуватися до опалювального сезону та забезпечити власні сім'ї всім необхідним.

Пункти обігріву розміщені в різних населених пунктах. Вони забезпечені приладами резервного живлення, у більшості випадків – генераторами.

Бориспільська районна військова адміністрація допомогла в облаштуванні та забезпеченні пунктів усім необхідним. Ташанська громада отримала ковдри, спальні мішки, світлодіодні лампи, каністри для питної води, індивідуальні гігієнічні набори. Пункти мають запаси продуктів довготривалого зберігання, медикаментів, засобів гігієни. В пунктах обігріву облаштовані зони: для відпочинку, робоча зона, зона приготування їжі, дитяча зона. Там відвідувачі зможуть випити гарячих напоїв, а також перекусити.  Зможуть погрітися, підзарядити свої гаджети у разі тривалих аварійних відключень

Щоб дізнатися адресу та розташування найближчого пункту обігріву, зверніться до органу місцевого самоврядування. 

Окрім того, у разі надзвичайних ситуацій саме пункти обігріву стануть джерелом інформування про алгоритм дій в екстрених випадках.