Виконавчий комітет Ташанської сільської ради висловлює вдячність за надану благодійну домомогу Бориспільську району військову адміністрацію!

14 листопада 2022 року отримано гуманітарну допомогу у вигляді продуктовіх наборів для ВПО (зона бойових дій), членів сімей ЗСУ та малозабезпеченних верств населення,  а саме: одинокі, малозабезпечені та багатодітні сімЇ.

200 продуктових наборів  отримали 8 старостинських округів,  а це -16 сіл громади.

Від імені виконавчого комітету Ташанської сільської ради висловлюємо Вам слова безмежної подяки за ту неоціненну допомогу, яку в цей складний час ви надаєте військовим Збройних Сил України ВПО та малозабезпеченим громадянам. Допомогу збирають мільйони громадян держави, люди різних національностей та віросповідань, тому, в цей важкий час, в черговий раз підкреслено, що Армія і Народ – єдині.

Наш спільний обов’язок – забезпечити повноцінне функціонування держави в умовах воєнного стану!