До уваги РОБОТОДАВЦІВ!!!!!!!

   Відповідно до «Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час проведення воєнного стану в Україні», затвердженого постановою КМУ від 20.03.2022 року №331, компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:

  • роботодавець перебуває на обліку як платник єдиного внеску;
  • розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством;
  • подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік.

   Особа з числа внутрішньо переміщених осіб (далі - особа) може бути працевлаштована на умовах, визначених цим Порядком, один раз.

    Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

   Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи на умовах, передбачених     пунктом 2 цього Порядку

    Для отримання компенсації витрат роботодавець не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування особи подає до служби зайнятості заяву про компенсацію витрат. Заява подається до центру зайнятості, розташованого за місцезнаходженням роботодавця.

      Дія цього Порядку поширюється на роботодавців, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, зокрема тих працівників, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи після працевлаштування.”

       Даною послугою не можуть скористатися роботодавці, які є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування,

 

Запрошуємо до співпраці та чекаємо  за адресою: Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, каб.11,14

телефони для довідок (04567) 51754, (04567)51649, (04567)55395