Фото без описуВ цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громади, підприємства, заклади роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Від виконавчого комітету Ташанської сільської ради надано на протязі серпня-вересня 2022 року гуманітарну допомогу для найуразливіших верств населення громади, які постраждали через агресію зі сторони росії. Гуманітарну допомогу отримали 9-ть старостинських округів Ташанської ОТГ, яку надано старостам у вигляді продуктових наборів (тушонки). В серпні - вересні 2022 року 276 особам ВПО  роздано по  5 банок  тушонки на особу, що в загальній кількості складає 1380 шт.

Щиро дякуємо всім, хто в такі важкі часи допомагає й наближує нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

Бажаємо Вам мирного неба над головою, нехай Бог оберігає Вас та виших рідних!