Ташанський центр соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Студениківської сільської ради, в особі керівника закладу, Дудко Олександра Миколайовича, продовжує підтримувати осіб, які потребують допомоги, а саме: ВПО, інвалідів, самотніх песіонерів, родин з маленькими дітьми та інших соціально незахищених верств населення разом з настоятелем Вознесенської церкви м. Переяслав, священником Юрченко Михайлом та його колегами з храму ікони Божої матері "Живоносне джерело" з міста Києва. Надана неодноразова доставка одягу та взуття, який пожертвували прихожани та небайдужі громадяни. Мешканці громади, які потребують допомоги, особливо ВПО, які мають потребу в одязі та взутті можуть звернутися до Ташанського центру за адресою: село Ташань вул. Шевченка, 21 Б.

Виконавчий комітет Ташанської сільської ради дуже вдячний нашим колегам, партнерам та усім, хто у такий напружений час допомагає соціально вразливим категоріям населення за надану підтримку!