Урочистості до Дня працівників освіти в Ташанській громаді!

Дата: 01.10.2021 09:47

Новий 20212022 навчальний рік у територіальній громад Ташанської сільської ради освітянська родина розпочала з масою нових змін. Завдяки мудрим керівникам – голові громади Василю Вовчанівському та начальнику відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ташанської сільської ради Тамілі Дубині сьогодні відзначено всі 4 колективи закладів освіти спільною подякою голови і начальника відділу освіти з грошовою винагородою та букетом солодощів. Також Почесною грамотою та подяками Бориспільської РДА відзначено Валентину Воронюк, Наталію Черниш, Ірину Линник. Всі мали змогу насолодитись святковою концертною програмою, подарованою колегами Будинків культури Ташанської громади.

Освітянська родина територіальної громади Ташанської сільської ради бажає міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів на професійній ниві!

Хай над Вами сяє зірка людської вдячності всіх тих кого Ви вивели у самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання!