Учні 1 класу  КЗ «Полого-Вергунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» долучилися до проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна"

Дата: 20.09.2021 23:20

17.09.2021 року учні 1 класу  КЗ «Полого-Вергунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» долучилися до проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна".

Діти взяли активну участь в акції "Зростаймо разом", яку ініціював голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін у школах Київської області.

Кожен учень висадив своє перше дерево, яке ростиме і розвиватиметься разом з ним.

Екологічна свідомість є невід'ємною складовою процесу становлення громадянина з активною життєвою позицією.

Тож, долучаймося до акції та робимо Світ кращим!