Сьогодні свій День Народження святкує депутат МАРТИНЮК Валентина Василівна!

Дата: 25.04.2021 08:08

Сьогодні свій День Народження святкує депутат виборчого округу №5 (с. Горбані, с. Чопилки) Ташанської сільської ради – МАРТИНЮК Валентина Василівна!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!!! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги! Нехай минають всі негаразди та непорозуміння! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення! Розуміють та цінують діти та внуки, щоб сміх їх лунав поряд з Вами завжди і був як стимул бути кращою !!