Сьогодні свій День Народження святкує депутат АВРАМЕНКО Микола Миколайович!

Дата: 29.04.2021 17:07

Сьогодні свій День Народження святкує депутат виборчого округу №6 (с. Пологи-Вергуни) Ташанської сільської ради – АВРАМЕНКО Микола Миколайович!

Прийміть наші щирі привітання. В цей день Вашого хвилюючого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, світлого оптимістичного настрою, невичерпної енергії, успішної праці. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Щастя, везіння і всього прекрасного!

????????????????????????????????????????????????????????????