На Бориспільщині проходять заходи до Дня охорони праці

Дата: 27.04.2021 11:03

На Бориспільщині проходять заходи до Дня охорони праці

26 квітня працівники Бориспільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області спільно з представниками управління соціального захисту населення Бориспільської міської ради, Держпраці провели дистанційний семінар з питань охорони праці під гаслом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР», присвячений відзначенню у 2021 році Дня охорони праці.

У семінарі також взяли участь інженери з охорони праці підприємств, установ, організацій. Обговорено питання організації безпечної роботи працівників під час карантину.