Управління соцстраху Київщини направило 15 млн грн на підвищені щомісячні страхові виплати потерпілим та їх родинам

 

Фонд соціального страхування України 19 квітня завершив фінансування щомісячних страхових виплат за березень. Страхові виплати було профінансовано у збільшеному розмірі відповідно до проведеного з 1 березня цього року перерахунку на 11%.

Загалом на щомісячні виплати за березень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області направило 15 млн гривень, зокрема для здійснення перерахунку додатково було направлено 1,5 млн грн. Нагадаємо, виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

У результаті проведеного перерахунку розмір щомісячних страхових виплат у середньому зріс на 342,15 гривні.

Підвищені виплати отримали 4,3 тис. потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві і профзахворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих.

Нагадаємо, щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності. Також зазначені виплати фінансуються для осіб, які мають право на виплати в разі смерті потерпілого.