Зустріч з представниками ТОВ "Фора"

Дата: 03.02.2021 18:19

У зв’язку з відкриттям на території Переяслава, магазину торгівельної мережі «Фора», директор Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красова та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ольга Огієвич  з метою налагодження партнерських стосунків 03.02.2021 року зустрілися із представником  ТОВ «Фора» для обговорення організаційних питань та співпраці щодо підбору та укомплектування вільних вакансій.

В ході зустрічі представник роботодавця ознайомив присутніх з переліком професій, які необхідні у діяльності та перспективами розвитку. На сьогоднішній день у ТОВ «Фора» є актуальні вакансії за такими професіями: продавець-консультант, охоронник, оброблювач риби, приймальник товарів.

Зі свого боку, Любов Красова презентувала послуги СЗ та коротко охарактеризувала сутність та переваги комплексного підходу до побудови взаємовідносин служби зайнятості та роботодавця.