Рота №4 полк поліції особливого призначення Головного управління національної поліції в Київській області запрошує на службу в поліції

Дата: 04.02.2021 15:58

Рота №4 полк поліції особливого призначення

В Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація  роти №4 полку поліції особливого призначення ГУ НП в Київській області для безробітних та шукачів роботи.

Заступник командира роти старший лейтенант Владислав Разманов та старший інспектор старший лейтенант Андрій Омельченко ознайомили присутніх з наявними вакансіями, зі специфікою роботи в поліції та особливостями прийому на службу. Наголосили про важливе значення даної служби, що полягає у забезпеченні охорони публічного порядку, особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням на вулицях та в інших громадських місцях.

Учасники заходу цікавились умовами праці та її оплати, соціальним пакетом, знаннями та навичками, які необхідні для роботи в поліції, деталями прийому на службу. Також безробітні взяли активну участь у дискусії та мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.