Дата: 29.01.2021 14:30

З метою залучення до співпраці закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які надають освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованим безробітним 28.01.2021 року директором Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості було проведена робоча зустріч з директором Державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький   ЦПТО».

Любов Красова поінформувала про Порядок відбору закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання. Під час зустрічі  обговорювались питання подальшої співпраці щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних осіб.

Директор ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» Микола Лопата виявив зацікавленість у співпраці та повідомив про перелік ліцензійних програм для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Підсумком зустрічі стало взаєморозуміння та згода сторін до співпраці.