До уваги роботодавців!  Змінено річну форму звіту про працевлаштування осіб з інвалідністю !

Дата: 22.01.2021 09:34

До уваги роботодавців!

Змінено річну форму звіту про працевлаштування осіб з інвалідністю !

З 27 жовтня 2020 року набрав     чинності Наказ Міністерства   соціальної політики №591 від           27.08.2021 року «Про затвердження форми звітності №10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення.

Форму звітності №10-ПОІ (річна) подають не пізніше ніж 1 березня року, наступного за звітним, підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, що використовують найману працю, - відділенню Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням.

За більш детальною інформацією  звертайтеся до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: м. Переяслав, вул. Шевченка, 23, каб. № 14,11  телефони для довідок (04567)5-17-54, (04567)5-16-82