Привітання з Днем Народження депутата виборчого округу №6 - Кузьменка Олександра Івановича!

Дата: 12.12.2020 06:26

З Днем Народження вітаємо депутата Ташанської сільської ради, виборчого округу №6 (с. Пологи-Вергуни) - Олександра Кузьменка !

Прийміть щирі побажання особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров'я, наснаги у всіх добрих справах, хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.