Привітання з Днем Народження депутата виборчого округу №3 - Гриценка Анатолія Борисовича!

Дата: 06.12.2020 08:23

З Днем Народження  вітаємо депутата Ташанської сільської ради, виборчого округу №3 (с. Дениси, с. Шевченкове) - Анатолія Гриценка !

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя. Бажаємо обов’язкової реалізації всього запланованого. Хай вірна удача увінчає кожен Ваш день!