Пенсійний фонд

Дата: 23.10.2020 02:05

Пенсійний фонд України наполегливо працює над забезпеченням оперативного висвітлення питань діяльності Фонду, зокрема щодо поліпшення якості обслуговування громадян. Ми інформуємо населення про порядок взаємодії громадян з державними установами.

Наразі найбільш актуальними є питання впровадження цифровізації та електронних сервісів Пенсійного Фонду України.

Так, Пенсійним фондом України у співпраці з міжнародною організацією Проект USAID « Трансформація фінансового сектору» виготовлено серію відеороликів про електронні сервіси « Автоматичне призначення пенсії», «Електронна трудова книжка», мобільний за стосунок « Пенсійний фонд», «Пенсійний калькулятор». Дана відеопродукція сприятиме поінформованості населення про їх нові можливості у використанні електронних сервісів.

Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення України згаданим відеороликам надано статус «соціальна реклама».

Прошу розмістити відеоролики  на Вашому сайті як соціальну рекламу.

Усі формати відеороликів розміщені на файлообміннику FEX.NET за посиланням: