Кожна країна має свою історію, культуру, територію, мову, патріотично налаштований народ.

Наша Україна цим сповна володіє!

Ми маємо славну історію, героїчне минуле. Про давніх українських козаків слава поширилася по всьому світові.

От і в суботу 17 жовтня 2020 року відбулося освячення справжнього козацького храму Святого Миколая Чудотворця в селі Чопилки. Освячення звершував Архиєпископ Вишгородський Агапіт та очолив в ньому першу Божественну літургію.

Потім на подвір’ї храму відбулося підняття державного та козацького прапорів.

Храм знаходиться на красивому пагорбі, котрий охоплює навколо себе всі сусідні села!

Реставрація цього храму відбулася за ініціативи корінних жителів!

Меценатам-ініціаторам Анні Іванівні Кузьменко-Лебединській та Сергію Вікторовичу Кролевцю бажаємо здоров’я та життя розміреного!

Нехай цей храм стане для когось початком нового життя та надії в краще майбутнє!