Конкурс на заміщення вакантних посад

КІЛЬКІСТЬ кандидатур поданих на вакантну посаду директора КНП "Малокаратульської початкової школи - закладу дошкільної освіти" Ташанської сільської ради

Станом на 30 серпня 2021 року на вакантну посаду директора КНП "Малокаратульської початкової школи - закладу дошкільної освіти" Ташанської сільської ради подано документи 1 (одної) кандидатури -

13:51:34 30.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Малокаратульської початкової школи - заклад дошкільної освіти Ташанської  сільської ради Київської області.

13:19:30 31.07.2021

13:19:23 30.07.2021