Фото без опису

ТАШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08460, Переяслав-Хмельницький  район, село Ташань,  вул. Центральна, 7-А, ідентифікаційний код 04361605. тел.( 04567)-20242

 

 

ІІ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ  ПЕРШОЇ СЕСІЇ VІII СКЛИКАННЯ

 

                                           с. Ташань                               11 листопада 2020  року                                           

 

РІШЕННЯ №28–І-VІІІ

 

Про утворення служби у справах дітей

та сім'ї виконавчого комітету Ташанської сільської ради

та затвердження Положення про службу у справах дітей

та сім'ї виконавчого комітету Ташанської сільської ради

 

Відповідно до Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про охорону дитинства», Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 417, 

сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити юридичну особу – службу у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Ташанської сільської ради (ОТГ), місцезнаходження (юридична адреса) – 08460, с. Ташань, вул. Центральна, 7-А, Переяслав-Хмельницький район, Київська область.

 

2. Затвердити Положення про службу у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Ташанської сільської ради. (Згідно додатку 1).

 

3. Ташанському сільському голові Вовчанівському В.П.  призначити в установленому порядку керівника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ташанської сільської ради.

 

4. Контроль за виконання цього рішення залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В. П. Вовчанівський

№28-1-VIIІ

від 11.11.2020

с. Ташань

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ

 

 

Проєкт "Шлях додому"

Проєкт "Шлях додому"

Через війну тисячі українських дітей були розлучені з батьками. За офіційними даними, понад 19 500 дітей стали потерпілими насильницького переміщення на тимчасово окупованих територіях України та російської депортації.   Самостійний пошук дитини може бути складним та небезпечним. ГС “Українська мережа за права дитини” у проєкті “Шлях додому” допомагає повернутися з російської окупації та депортації в Україну: дітям, що були розлучені з батьками/опікунами; дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування; сім’ям з дітьми; молоді, зокрема, молоді з інвалідністю.   Також Українська мережа за права дитини надає: Підтримку на кожному етапі організації безпечного повернення дитини. Юридичну допомогу та оформлення документів. Психологічну підтримку та консультації для дитини та всієї родини після возз’єднання. Забезпечення базових та освітніх потреб. Іншу необхідну допомогу для успішної адаптації та реінтеграції ❗Якщо ви знаєте батьків, чиї діти перебувають на тимчасово окупованій території України чи в росії, і вони хочуть повернутися в Україну: 📲телефонуйте за номером +38 050 015 58 46 💻пишіть в особисті повідомлення у Facebook Українська мережа за права дитини, 📧або на електронну адресу ucrn.office@gmail.com

Як отримати допомогу дитині, яка стала свідком домашнього насильства

Як отримати допомогу дитині, яка стала свідком домашнього насильства

Діти-свідки домашнього насильства автоматично вважаються постраждалими: як отримати допомогу Дитина вважається постраждалою від домашнього насильства, навіть тоді, коли є лише його свідком. Юристи системи безоплатної правничої допомоги розповідають, як діяти в такій ситуації і чому важливо звернутися по допомогу.

18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми

18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми

18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський День боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Україна для кожної дитини

Україна для кожної дитини

В Україні тисячі дітей зростають без сім'ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім'я - це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам - радість від турботи про інших.