ДО ВІДОМА!

У звя’зку із численними зверненнями громадян на телефони «гарячих» ліній Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області щодо останніх змін у законодавстві, Олена Швець, заступник начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів, надала додаткове роз’яснення відповідно до прийнятого Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15 березня 2022 року № 2120-ІX.

До уваги застрахованих осіб та роботодавців Київщини!

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області надає консультації щодо ведення реєстру застрахованих осіб, зокрема щодо формування Е-лікарняних. Телефон для довідок (096) 797-44-36. Бережіть себе та своїх рідних!