Проводиться дослідження , спрямоване на збір актуальної інформації щодо впровадження в Україні підходу потрійного взаємозв’язку (Triple Nexus).
Національна соціальна сервісна служба України спільно із Всеукраїнською громадською організацією – центром «Розвиток демократії» та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» за підтримки Глобальної мережі жінок - миробудівниць та Австрійського агентства розвитку проводиться дослідження, спрямоване на збір актуальної інформації щодо впровадження в Україні підходу потрійного взаємозв’язку (Triple Nexus). Зазначений підхід передбачає інтеграцію трьох ключових складових:
- короткострокового гуманітарного реагування;
- довгострокового розвитку;
- зусиль із розбудови миру.
Метою дослідження є аналіз практик застосування цього підходу в українському контексті, а також визначення можливостей для підвищення ефективності взаємодії між зазначеними напрямами. Дослідження також враховує принципи порядку денного «Жінки, мир, безпека», сформованого відповідно до Резолюції Ради Безпеки ООН 1325, зокрема щодо забезпечення участі жінок у процесах прийняття рішень, миробудівництва та реагування на гуманітарні виклики.
З метою збору інформації у межах зазначеного дослідження розроблено анкету, для організацій та установ, діяльність яких пов’язана із застосуванням підходу потрійного взаємозв’язку, яку можна пройти за посиланням
[https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/hbAb262N](https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/hbAb262N)

