Благодійна організація "Благодійний фонд воїнської підтримки ВЕТЕРАНИ", створений в селі Горбані Ташанської громади у 2023 році, взяв шефство над родинами загиблих героїв Ташанської ОТГ. 1 жовтня 2024 року до Дня Захисників та Захисниць України була доставлена гуманітарна допомога з Бельгії від Громадської організації COL-SOL (колективна солідарність) м. Остенде Ара Варданяном, Регіональним директором фонду Ветерани в Великобританії. Доминик де Граве, директор COL-SOL разом з волонтерами фонду воїнської підтримки ВЕТЕРАНИ Ніною Онищенко і Тамарою Карповою зібрали і відправили на Україну для ЗСУ гуманітарну допомогу (продуктові набори), медичне обладнання (апарат УЗІ, електровізок, ходунці, милиці). Родинам, члени яких наразі знаходяться в ЗСУ, фонд надасть гуманітарну допомогу до кінця 2024 року.