12 липня 2024 року Ташанська об’єднана територіальна громада святкувала свою п’яту річницю.

Цей день став своєрідним підсумком роботи за ці роки – це час, коли доводилося радіти успішним крокам, вчитися на власних помилках, формувати гарну команду і розвиватися. Усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують її славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. День народження громади – це спільне свято всіх її мешканців. Нам пощастило жити в чудовому краю зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому людей. Лише шляхом об’єднання навколо ідеї розвитку громади можливо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще сьогодення. Об 11:00 год. відбулося відкриття меморіальної дошки в пам'ять про Героя та Захисника України – Стіпахну Олександру Вікторовичу, який навчався та закінчив Ташанську школу. Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано матері, сестрі та дружині загиблого Героя. З теплими історіями про свого чоловіка звернулася дружина, яка розповіла «не було такої сфери діяльності, яку б не опанував Олександр, і чого б не вмів робити, він був майстром на всі руки». Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них. Ми в неоплаченому боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих Воїнів. Ташанська гімназія налічує три меморіальні дошки загиблим Героям, які щодня будуть нагадувати всім про свій подвиг: Віталій Краснюк, Олександр Овдієнко та Олександр Стіпахно. Урочиста частина заходу відбувалася у Ташанському Будинку культури, який відвідали начальник Бориспільської районної військової адміністрації Руслан Дяченко, сусідні голови громад з Переяславської та Яготинської міських рад та Студениківської сільської ради. Відбулося урочисте нагородження керівників підприємств місцевих наповнювачів бюджету за вагомий внесок у розвиток громади, благодійність, активну громадську позицію, кожен з яких сказав слова привітання та звернення до всіх жителів громади, висловивши свою думку щодо розвитку громади. Нагородили Почесними грамотами жителів громади, активістів, працівників виконавчого комітету, старостів за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у житті громади. Завершенням заходу став благодійний концерт оркестру Головного управління національної поліції у Київській області, які подарували українські пісні та композиції різних часів, своїми чудовими талановитими голосами заповнили всю атмосферу залу. Ташанська громада буде і надалі розвиватися не дивлячись на агресію ворога, тому що український народ заслуговує на краще та зміни на ліпше життя, задля наступних поколінь, не дивлячись на різні перешкоди, які доводиться переживати нашій державі в різні часи.