30 червня 2024 року на стадіоні "Колос" у місті Бориспіль відбудуться перші спортивні змагання для ветеранів війни та осіб з інвалідністю внаслідок війни під назвою "Битва Відважних". Захід організовано Бориспільською міською радою, громадською організацією "Серця Відважних" та Управлінням соціальної та ветеранської політики Бориспільської міської ради.

Змагання розпочнуться о 9:00. Учасники змагатимуться у різних спортивних дисциплінах, демонструючи свої навички та витривалість. Це чудова можливість підтримати ветеранів та осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок бойових дій.

Для отримання додаткової інформації можна звернутися за номером телефону +380(98) 128-37-30 або надіслати лист на електронну пошту serciavidvazhФото без описуnyh@gmail.com.