Вступ до Постанови Кабінету Міністрів України № 521 від 08 травня 2024 року

У зв'язку з енергетичною кризою, яка склалася в місті Харкові та населених пунктах Харківської області, Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 521 від 08 травня 2024 року. Цей нормативний акт спрямований на забезпечення підтримки населення через надання житлових субсидій і пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Постанова визначає механізми та умови отримання субсидій і пільг, що дозволять мінімізувати фінансове навантаження на мешканців Харківщини, які постраждали від кризи. Документ спрямований на підтримку громадян у забезпеченні базових житлових потреб в умовах складної енергетичної ситуації.

Цей нормативний акт є важливим кроком у державній політиці соціального захисту та забезпечення енергетичної безпеки, сприяючи стабілізації умов життя для мешканців регіону.