Світла пам'ять воїну: Юрію Болбот, герою з села Пологи-Вергуни

У ці дні наша громада переживає глибокий біль та смуток, адже від нас пішов Юрій Миколайович Болбот, 05.01.1981 р.н., непереможний воїн і захисник нашої землі, який з неймовірною відвагою став на захист України перед лицем ворога.

Ми висловлюємо свої щирі співчуття дружині Юрія, Світлані, їхньому сину Ярославу, а також усім родичам і близьким. У ці складні часи ми об'єднуємося у горі з їхньою сім'єю, ділячи смуток втрати.

Юрій Болбот виріс у с.Пологи-Вергуни, і з самого дитинства виявив себе як лідер і активіст. Його шкільні роки були сповнені активностей, він відзначався на спортивних змаганнях і культурних заходах. Юрій завжди був душею компанії, його технічні навички та реміснича майстерність були відомі усім у громаді. Його золоті руки могли відновити будь-що, від дрібної побутової техніки до складних механізмів.

Його любов до театру вилилася у багаторічну участь у місцевому народному театрі, де він неодноразово викликав захоплення аудиторії своїми виступами.

Життя Юрія кардинально змінилося у 2014 році, коли він відгукнувся на заклик захистити Батьківщину. Він проявив себе, як справжній герой, бувши на передовій в зоні АТО та під час повномасштабного вторгнення Росії. Його хоробрість і самовідданість здобули глибоку пошану серед побратимів.

Ми втратили не просто бійця, а велику людину, яка надихала всіх своїм прикладом. Юрій завжди залишиться в наших серцях як взірець мужності, доброти та справжнього патріотизму.

Герої не вмирають, вони залишаються вічно живими у наших серцях і спогадах. Нехай світла пам'ять про Юрія Болбота живе вічно.