Фото без опису

🔔 Важливо знати! 🔔 

👨⚕️ Роботодавці мають забезпечити проведення медоглядів для своїх працівників: як при прийнятті на роботу, так і згодом. 

💼 Працівникам: не забувайте, ви маєте право та зобов’язання проходити ці огляди, як того вимагає закон. 

🔍 Чому це важливо?

  • Щоб вчасно знайти ознаки хвороб, пов’язаних з роботою.
  • Визначити, чи можна вам працювати на певній роботі без шкоди для здоров’я.
  • Запобігти погіршенню здоров’я через роботу.
  • Уникнути нещасних випадків на робочому місці. 

👩⚕️ Давайте піклуватися про своє здоров’я разом! Пам’ятайте, регулярні медогляди – це спосіб тримати ваше здоров’я і безпеку на роботі під контролем. Здоров’я – це найважливіше, що у нас є. Тож не забуваймо про медогляди і будьмо здорові! 💪

 

Пост 7 «Навчання з охорони праці»

Знання - ключ до безпеки на роботі

Як показують результати аналізу нещасних випадків на робочих місцях, частою причиною травмування, включаючи випадки з летальним наслідком, є недостатнє або неналежне навчання з охорони праці.

👨💼 Роботодавці, ви знаєте, що важливо правильно навчити своїх працівників безпеці на роботі та наданню першої домедичної допомоги. Це ваш обов’язок і ключ до успіху вашого бізнесу, особливо в умовах війни. 

(рекомендації щодо безпечного виконання окремих видів робіт у період воєнного стану ви можете знайти на інформаційному порталі Держпраці за посиланням https://pratsia.in.ua/safe_work.php)

👷 Працівники, пам’ятайте: ваше здоров’я і безпека - це найважливіше! Навчання з безпеки праці допомагає уникнути небезпек або знизити ризик травмування, особливо в умовах війни. Пам’ятайте, що крім прав є ваші обов’язки, серед яких головним є зобов’язання стежити за безпекою вас і ваших колег під час виконання роботи. Завжди дотримуйтеся правил безпеки. 

Разом ми маємо пам’ятати, як важливо бути безпечними на роботі! 💪