Яку допомогу можна отримати в центрах життєстійкості

☝️Проєкт є пілотним і реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я першої леді Олени Зеленської.

До участі в ньому долучилися вже 143 територіальні громади з усієї України

🗝Зокрема, перший у Полтавській області Центр життєстійкості запрацював у Глобинській територіальній громаді.

Сюди може звернутися кожна людина й отримати безоплатну психосоціальну підтримку, а також скерування до потрібних служб і сервісів у громаді.

Центр облаштований за принципами безбар'єрності та доступності. За місяць роботи понад 350 людей долучилися в ньому до різних заходів. Це сімейні та індивідуальні консультації, групи взаємопідтримки, тренінги та навчання із самодопомоги.

Сюди найчастіше звертаються переселенці, люди, які втратили рідних під час війни, а також родини з дітьми. Між іншим, діти тут можуть проходити арт-терапію, а літні люди – заняття зі скандинавської ходьби.