На Київщині в рамках єВідновлення на ремонт пошкоджених внаслідок війни осель вже нараховано 1,3 млрд гривень

Комісії ухвалили понад 10,4 тис. позитивних рішень

☝️Надійшло понад 15,3 тис. заяв щодо виплати компенсації на ремонти.

📑Продовжується робота із формування сертифікатів на купівлю житла. Комісії отримали майже 3,5 тис. заяв.

✅Сформовано 1,5 тис.  сертифікатів на суму понад 4,2 млрд грн.

Ще один етап, який реалізується – компенсація на відбудову власникам зруйнованих приватних будинків на власній ділянці.

Подано понад 570 заяв. Із них 340 вже мають позитивні рішення на суму 1,037 млрд грн.

Київщина продовжує працювати над підвищенням прозорості та підзвітності.

Найближчим часом структурні підрозділи ОВА запустять у роботу вісім процедур закупівель. 7 із них проводить департамент регіонального розвитку. Йдеться про додаткові будівельні роботи на 2 об'єктах відновлення у Бородянці та Бучі, розроблення проєктної документації на ремонт низки приміщень в обласній лікарні тощо.