ЦНАПи ще двох громад Київщини запровадили співпрацю з нотаріусами

Вороньківська та Пристолична громади уклали угоди про співпрацю місцевих ЦНАПів з нотаріусами.

📑Меморандум підписаний за участі представників Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Відділення Нотаріальної палати України в Київській області та сільських голів громад. Про це повідомили у Департаменті економіки Київської ОДА.

Предметом угод є співпраця між нотаріусами Київської області та ЦНАПами з метою розроблення та впровадження електронної системи обміну інформацією щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичної особи, а також забезпечення нотаріусами щомісячного надання послуги «Безкоштовної консультації нотаріуса» у приміщенні ЦНАПів, як офлайн, так і онлайн.

☝️Вже 22 громади Київщини приєдналися до цього меморандуму. Його реалізація якісно підвищує рівень та ефективність нотаріальних дій.